Věda hrou

Cena produktu Věda hrou není známa.

 

Popis produktu Věda hrou: Animovaný průvodce světem vědy v běžných prostředích, s kterými se dítě potkává. Je určen pro operační systémy Windows i Mac OS X. Na jednoduchých principech jsou vysvětleny základní vědecké pojmy... > více informací


Věda hrou - popis

nahoru

Animovaný průvodce světem vědy v běžných prostředích, s kterými se dítě potkává. Je určen pro operační systémy Windows i Mac OS X. Na jednoduchých principech jsou vysvětleny základní vědecké pojmy jednotlivých oborů. Výukový program je doplněn o celou řadu praktických návodů na vlastní experimenty s přírodninami, fyzikálními veličinami a různými předměty a látkami. Jde o první disk tohoto typu, kdy se teoretické „obrazovkové“ CD kombinuje s přímo 3D výukou. Žáci si mohou své objevy nejen zapsat do počítačového deníku, ale také uskutečnit srovnávací experimenty. Celé CD je postaveno velmi hravě. Plně odpovídá mentalitě dítěte od 6 do 12 let.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Věda hrou užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Věda hrou akční ceny - Levné Věda hrou

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Věda hrou stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Věda hrou najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.