Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Silcom Zábavná čeština v ZOO

Silcom Zábavná čeština v ZOO

Cena produktu Silcom Zábavná čeština v ZOO není známa.

 

Popis produktu Silcom Zábavná čeština v ZOO: Tento multimediální CD-ROM je určen všem dětem základních škol, které bojují s českým jazykem. Výukový program Zábavná čeština v ZOO je vhodný pro všechny děti od 2. třídy ZŠ. Mají možnost procvič... > více informací


Silcom Zábavná čeština v ZOO - popis

nahoru

Tento multimediální CD-ROM je určen všem dětem základních škol, které bojují s českým jazykem. Výukový program Zábavná čeština v ZOO je vhodný pro všechny děti od 2. třídy ZŠ. Mají možnost procvičit si jazykové jevy, se kterými se setkávají ve škole - psaní tvrdého y a měkkého i, párových souhlásek, diktátů, určování slovních druhů, časování sloves, skloňování zájmena "já", hledání kořene slova, podmětu a přísudku a mnoho dalších. Aby toto CD nebylo pro děti pouze nudným procvičováním, odehrávají se všechny úkoly v ZOO. Průvodcem je zajíc Čéňa, kterému musí dítě pomoci uzdravit všechna nemocná zvířátka. Za úspěšně splněné úkoly dítě obdrží léky, které pomohou zvířátkům se vyléčit. Odměnou za dobré znalosti nebudou hezké známky, ale vyléčená a zdravá zvířátka, která budou vděčná a předvedou své kousky. Ale co je nejdůležitější - dítě si užije spoustu legrace a vůbec si neuvědomí, že se učí a procvičuje si češtinu. Všech 15 druhů úloh je rozděleno podle věku dítěte, otázky se vybírají z rozsáhlé databáze. Celý CD-ROM je doslova prošpikován vtipnými animacemi a zvukovými efekty, které vaše dítě opravdu pobaví a donutí ho procvičovat si češtinu zas a znova. Aplikace obsahuje 20 plně animovaných obrazovek! Animace vytvořil známý večerníčkovský režisér a animátor Milan Lesniak. Program automaticky detekuje barevnou hloubku vašeho PC a sám vybere tu nejlepší kvalitu - až 16. mil. barev. Nikdy nebyla čeština tak zábavná, jako s tímto jedinečným výukovým programem Zábavná čeština v ZOO.

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silcom Zábavná čeština v ZOO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Silcom Zábavná čeština v ZOO akční ceny - Levné Silcom Zábavná čeština v ZOO

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silcom Zábavná čeština v ZOO stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silcom Zábavná čeština v ZOO najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.