Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Silcom Všeználek to ví

Silcom Všeználek to ví

Cena produktu Silcom Všeználek to ví není známa.

 

Popis produktu Silcom Všeználek to ví: Tento výukový CD-ROM pro děti od 3 do 7 let nabízí všem malým zvědavcům možnost dozvědět a naučit se něco nového, ale také pobavit se a vyzkoušet si své znalosti v připravených hrách. Obsah je roz... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Silcom Všeználek to ví - popis

nahoru

Tento výukový CD-ROM pro děti od 3 do 7 let nabízí všem malým zvědavcům možnost dozvědět a naučit se něco nového, ale také pobavit se a vyzkoušet si své znalosti v připravených hrách. Obsah je rozdělen do 9 samostatných částí: Slabikář - děti se seznámí s jednotlivými písmeny české abecedy. Všechna písmena jsou prezentována ve čtyřech podobách - velké a malé tiskací, velké a malé psací - přičemž ke každé je k dispozici videosekvence, která znázorňuje, jak se písmeno píše. Pro oživení výuky slabikář obsahuje animace slov, v nichž se dané písmeno vyskytuje. V textové části slabikáře se děti naučí číst jednoduché slabiky, slova, věty, lidové básničky a říkanky. Matematika - děti se naučí poznávat čísla a základní početní operace. Číslo je zobrazeno arabskou číslicí, pomocí prstů na rukou a množinou prvků (věcí, zvířat…). K dispozici je rovněž videosekvence zápisu číslice a dále početní příklady s daným číslem. Jednoduchým a názorným způsobem jsou vysvětleny také základní matematické operace - sčítání, odčítání, násobení a dělení. Kalendář - dítě se seznámí s charakterem jednotlivých ročních dob a pořadím měsíců v roce. Poté následuje představení jednotlivých dnů v týdnu, částí dne a převodních vztahů mezi všemi časovými jednotkami. Hodiny - jasně a srozumitelně vysvětlí dítěti určování hodin a princip pohybu ručiček po ciferníku. Začíná se vysvětlením pojmů (velká, malá ručička...) a postupně se přechází k určování hodin a minut. Barvy - zde jsou znázorněny a pojmenovány základní barvy, které by dítě mělo znát. Tvary - představují výuku základních geometrických tvarů a těles. Všechny barvičky i geometrické tvary jsou animované. Lidské tělo - děti se seznámí se všemi vnějšími částmi lidského těla, nechybí podrobný popis obličeje, nohy, paže a prstů na ruce. Omalovánky - nabízejí dětem obrázky k vybarvení podle vlastní fantazie. Vybarvené obrázky se dají rovněž vytisknout. Hry - děti si mohou procvičit nabyté vědomosti. Obsahuje hry na procvičení všeho, s čím se děti setkaly ve výukových částech. Celý titul vyniká především nádhernou grafikou a množstvím animací, které umocňují názornost výuky. Díky snadnému ovládání je jeho použití bezproblémové i pro nejmenší uživatele PC. Všeználek to ví - titul který pobaví!

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silcom Všeználek to ví užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Silcom Všeználek to ví akční ceny - Levné Silcom Všeználek to ví

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silcom Všeználek to ví stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silcom Všeználek to ví najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.