Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Silcom Všeználek to ví

Silcom Všeználek to ví

Silcom Všeználek to ví zobrazit galerii
hodnocení produktu (1)
     

Cena produktu Silcom Všeználek to ví není známa.

 

Popis produktu Silcom Všeználek to ví: Tento výukový CD-ROM pro děti od 3 do 7 let nabízí všem malým zvědavcům možnost dozvědět a naučit se něco nového, ale také pobavit se a vyzkoušet si své znalosti v připravených hrách. Obsah je roz... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Silcom Všeználek to ví - popis

nahoru

Tento výukový CD-ROM pro děti od 3 do 7 let nabízí všem malým zvědavcům možnost dozvědět a naučit se něco nového, ale také pobavit se a vyzkoušet si své znalosti v připravených hrách. Obsah je rozdělen do 9 samostatných částí: Slabikář - děti se seznámí s jednotlivými písmeny české abecedy. Všechna písmena jsou prezentována ve čtyřech podobách - velké a malé tiskací, velké a malé psací - přičemž ke každé je k dispozici videosekvence, která znázorňuje, jak se písmeno píše. Pro oživení výuky slabikář obsahuje animace slov, v nichž se dané písmeno vyskytuje. V textové části slabikáře se děti naučí číst jednoduché slabiky, slova, věty, lidové básničky a říkanky. Matematika - děti se naučí poznávat čísla a základní početní operace. Číslo je zobrazeno arabskou číslicí, pomocí prstů na rukou a množinou prvků (věcí, zvířat…). K dispozici je rovněž videosekvence zápisu číslice a dále početní příklady s daným číslem. Jednoduchým a názorným způsobem jsou vysvětleny také základní matematické operace - sčítání, odčítání, násobení a dělení. Kalendář - dítě se seznámí s charakterem jednotlivých ročních dob a pořadím měsíců v roce. Poté následuje představení jednotlivých dnů v týdnu, částí dne a převodních vztahů mezi všemi časovými jednotkami. Hodiny - jasně a srozumitelně vysvětlí dítěti určování hodin a princip pohybu ručiček po ciferníku. Začíná se vysvětlením pojmů (velká, malá ručička...) a postupně se přechází k určování hodin a minut. Barvy - zde jsou znázorněny a pojmenovány základní barvy, které by dítě mělo znát. Tvary - představují výuku základních geometrických tvarů a těles. Všechny barvičky i geometrické tvary jsou animované. Lidské tělo - děti se seznámí se všemi vnějšími částmi lidského těla, nechybí podrobný popis obličeje, nohy, paže a prstů na ruce. Omalovánky - nabízejí dětem obrázky k vybarvení podle vlastní fantazie. Vybarvené obrázky se dají rovněž vytisknout. Hry - děti si mohou procvičit nabyté vědomosti. Obsahuje hry na procvičení všeho, s čím se děti setkaly ve výukových částech. Celý titul vyniká především nádhernou grafikou a množstvím animací, které umocňují názornost výuky. Díky snadnému ovládání je jeho použití bezproblémové i pro nejmenší uživatele PC. Všeználek to ví - titul který pobaví!

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silcom Všeználek to ví užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Software pro správu sítě nebo Multimediální software, Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace.

Nejlevnější Silcom Všeználek to ví akční ceny - Levné Silcom Všeználek to ví

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silcom Všeználek to ví stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silcom Všeználek to ví najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.


;