Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Silcom ALÍK - Veselá matematika

Silcom ALÍK - Veselá matematika

Cena produktu Silcom ALÍK - Veselá matematika není známa.

 

Popis produktu Silcom ALÍK - Veselá matematika: Výukový program Alík veselá Matematika je určen všem školáčkům nižších ročníků, kteří se chtějí procvičit a zdokonalit v matematice a navíc se i zabavit. Ústřední postavičkou programu je sympatick... > více informací


Silcom ALÍK - Veselá matematika - popis

nahoru

Výukový program Alík veselá Matematika je určen všem školáčkům nižších ročníků, kteří se chtějí procvičit a zdokonalit v matematice a navíc se i zabavit. Ústřední postavičkou programu je sympatický pejsek Alík, kamarád a průvodce v jedné osobě. Program Alík veselá Matematika se dělí na 8 výukových her z matematiky, v těchto osmi různých hrách se děti procvičí ve sčítání, odčítání, násobení, dělení a porovnávání čísel podle velikosti. Děti se ocitnou v různých prostředích a situacích. Například: pomohou Alíkovi zvítězit v přetahování lanem zavítají na střelnici, kde budou sčítat zásahy do terčů zúčastní se závodů ""super-rychlých"" hlemýžďů budou porovnávat závaží na vahách, atd. Výukový program také obsahuje "pracovní sešit" plný příkladů, ve kterém je možné zvolit přesný typ procvičované látky a počítat jen tento typ příkladů. Hry jsou rozděleny do tří úrovní obtížnosti při volbě nového hráče je možné zvolit, do kolika už hráč umí počítat - do 10, do 20 nebo do 100. Za správně vyřešené příklady získává hráč dukátky, které se mu střádají v pokladničce - prasátku. Získané dukátky může ve velkém Alíkově hračkářství vyměnit za hračky do svého pokojíčku. Každá z obrazovek tohoto CD-ROMu obsahuje spoustu legračních animací a zvukových efektů. Výukový program Alík veselá Matematika je vhodný zejména pro žáky 1. - 3. tříd základních škol, rozvíjí matematické schopnosti a logické myšlení.

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silcom ALÍK - Veselá matematika užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Silcom ALÍK - Veselá matematika akční ceny - Levné Silcom ALÍK - Veselá matematika

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silcom ALÍK - Veselá matematika stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silcom ALÍK - Veselá matematika najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.