Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Silcom Alík - Pojď si hrát

Silcom Alík - Pojď si hrát

Cena produktu Silcom Alík - Pojď si hrát není známa.

 

Popis produktu Silcom Alík - Pojď si hrát: Tento výukový program obsahuje hry pro rozvoj dětské tvořivosti, hudebních vloh, logického myšlení, paměti a rozhodovacích schopností. Hra Hudební skladatel - skládej si vlastní melodie nebo si zk... > více informací


Silcom Alík - Pojď si hrát - popis

nahoru

Tento výukový program obsahuje hry pro rozvoj dětské tvořivosti, hudebních vloh, logického myšlení, paměti a rozhodovacích schopností. Hra Hudební skladatel - skládej si vlastní melodie nebo si zkus zahrát své oblíbené písničky. K tomu použij jeden z deseti různých hudebních nástrojů a jako doprovod můžeš vybrat i některý z rytmů. Všechny písničky si navíc můžeš uložit do jukeboxu a kdykoli je přehrát rodičům nebo kamarádům. A jaká by to byla muzika bez tance - Alík bude při tvém hraní tančit! Hra Výtvarník - vybarvi si obrázky s oblíbenými hrdiny z tohoto CD-ROMu. Pokud máš dostatek odvahy, vytvoř úplně nové obrázky pomocí různých nástrojů a barev. Svá díla si můžeš ukládat do alba, aby ses k nim mohl kdykoli vrátit. Všechny obrázky si také můžeš vytisknout na tiskárně a dát je svým kamarádům jako dárek. Hra Oděvní návrhář - vymysli pro Alíka ty nejroztodivnější oděvní kreace tak, aby všichni okolo žasli. Potom si Alíka vytiskni na papír a uspořádej v pokojíčku Alíkovu módní přehlídku. Hra Skládanky (puzzle) - poskládej obrázek z jeho částí, které rozfoukal neposedný větřík. Hra Pexesa - snad nejklasičtější hra na procvičení paměti pro malé i velké. Hra Obrázkové kostky - otáčej kostkami všemi směry, dokud na nich nevytvoříš správný obrázek. Přemýšlej, jak kostku co nejrychleji natočit na tu správnou stranu! Hra Patnáctka - tohle je opravdový logický oříšek, ale s trochou tréninku to zvládneš i ty. Hra Obrázkový tetris - seshora padají rozstříhané kousky obrázku a ty z nich musíš sestavit původní obrázek. Hra Barevná mozaika - přiraď malou barevnou dlaždičku na její správnou pozici v černobílém obrazu. Vypadá to jednoduše? Jen to zkus... Pro každou hru si vyber jednu ze spousty obrazovek z různých prostředí (pod vodou, ve vzduchu, život v trávě, pohádkové příběhy, atd.). Když dohraješ hru do zdárného konce, obrazovka a postavičky na ní ožijí a předvedou ti spoustu legračních animací doprovozených ještě legračnějšími zvuky. Každá hra má tři stupně obtížnosti, titul je tedy vhodný jak pro nejmenší, tak i pro odrostlejší, kteří už toho zvládnou víc. Výsledky her se zaznamenávají do tabulek, takže máš stále přehled o tom, kdo je nejlepší. Jestli to nejsi ty, tak zkus hru znova a buď nejlepší!

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silcom Alík - Pojď si hrát užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Silcom Alík - Pojď si hrát akční ceny - Levné Silcom Alík - Pojď si hrát

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silcom Alík - Pojď si hrát stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silcom Alík - Pojď si hrát najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.