Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Silcom ALÍK - Než půjdu do školy

Silcom ALÍK - Než půjdu do školy

Cena produktu Silcom ALÍK - Než půjdu do školy není známa.

 

Popis produktu Silcom ALÍK - Než půjdu do školy: Výukový program Alík než půjdu do školy je souborem jednoduchých výukových her a přiměřených poznávacích aktivit, které jsou zaměřeny na osvojení a procvičení základních znalostí a dovedností, pot... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Silcom ALÍK - Než půjdu do školy - popis

nahoru

Výukový program Alík než půjdu do školy je souborem jednoduchých výukových her a přiměřených poznávacích aktivit, které jsou zaměřeny na osvojení a procvičení základních znalostí a dovedností, potřebných pro úspěšný začátek školních let dítěte. Děj výukového programu je zasazen do zahrady v okolí domečku sympatického pejska Alíka, který je dětem současně průvodcem i kamarádem a svou bezprostředností si ihned získá srdce každého dítěte. V první části zahrady má dítě možnost osvojit si schopnost rozlišování barev, tvarů, čísel, velikostí, směrů či jednoduchých logických závislostí. V dalších částech zahrady dítě najde hry, které jsou zaměřené jak na procvičování jednotlivých tématických okruhů, tak i na jejich vzájemné kombinace a slouží k opravdu důkladnému prověření získaných znalostí. Trpělivý Alík dětem jednotlivé hry vždy vysvětlí, dokáže pochválit za dobře splněné úkoly, ale i jemně pokárat za chyby. Ačkoliv se jedná o výukový CD-ROM, výukový cíl je zde navenek potlačen a všechno se odehrává jako zábava. Aplikace v sobě nese silný motivační náboj, nepostrádá hravost, momenty překvapení či stimulační podněty pro vzbuzení zájmu. To vše je zde prezentováno v nenásilné podobě, s dostatečným prostorem pro vlastní rozhodování. Tento výukový program pro děti, který je plný vtipných animací a zvukových efektů, ilustroval známý výtvarník a animátor Josef Quis. Alík než půjdu do školy je multimediální výukový program pro všechny předškoláky.

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silcom ALÍK - Než půjdu do školy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Silcom ALÍK - Než půjdu do školy akční ceny - Levné Silcom ALÍK - Než půjdu do školy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silcom ALÍK - Než půjdu do školy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silcom ALÍK - Než půjdu do školy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.