Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Silcom ALÍK - Můj první slabikář

Silcom ALÍK - Můj první slabikář

Cena produktu Silcom ALÍK - Můj první slabikář není známa.

 

Popis produktu Silcom ALÍK - Můj první slabikář: Alík můj první slabikář je výukový software pro děti nejen předškolního věku. Tento didaktický multimediální CD-ROM je určen všem dětem, které se chtějí naučit poznávat všechna písmenka české abec... > více informací


Silcom ALÍK - Můj první slabikář - popis

nahoru

Alík můj první slabikář je výukový software pro děti nejen předškolního věku. Tento didaktický multimediální CD-ROM je určen všem dětem, které se chtějí naučit poznávat všechna písmenka české abecedy a poté se procvičit i v jejich znalosti. Hlavní postavičkou tohoto výukového programu je pejsek Alík, průvodce a kamarád dětí, který je v každé chvíli nablízku se svou radou či pomocí. První částí výukového programu je velký slabikář, ve kterém mají děti možnost poznávat písmenka. U každého písmenka jsou k dispozici obrázky všech verzí zvoleného písma (velké a malé tiskací i psací), obrázky věcí, rostlin a zvířat, jejichž názvy začínají zvoleným písmenem. V druhé části výukového programu si děti mohou procvičit své znalosti v osmi hrách. Každá z her je zaměřena na různé poznávací aktivity, během nichž si děti zároveň trénují postřeh a paměť. Celý výukový program Alík Můj první slabikář je plný vtipných animací a zvukových efektů, ilustroval známý výtvarník a animátor Josef Quis.

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silcom ALÍK - Můj první slabikář užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Silcom ALÍK - Můj první slabikář akční ceny - Levné Silcom ALÍK - Můj první slabikář

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silcom ALÍK - Můj první slabikář stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silcom ALÍK - Můj první slabikář najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.