Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Matematika na Divokém Západě

Matematika na Divokém Západě

Cena produktu Matematika na Divokém Západě není známa.

 

Popis produktu Matematika na Divokém Západě: Výukový program Matematika na divokém západě je vhodný pro všechny děti základní školy jako zábavná pomůcka při výuce matematiky. Výukový program matematiky pro všechny děti od 2. třídy ZŠ, umožňu... > více informací


Matematika na Divokém Západě - popis

nahoru

Výukový program Matematika na divokém západě je vhodný pro všechny děti základní školy jako zábavná pomůcka při výuce matematiky. Výukový program matematiky pro všechny děti od 2. třídy ZŠ, umožňující procvičování matematiky v oborech celých, záporných, desetinných čísel a zlomků. Procvičuje se sčítání a odčítání, násobení a dělení, orientace na číselné ose a porovnávání jednotek. Aby se počítání příkladů nestalo pouze nezáživným drilem, matematické úlohy jsou zasazeny do atraktivního prostředí Divokého západu. Průvodcem je indiánský králík Inčučéňa, s jehož pomocí se děti snaží získat zpět indiánský totem, který ukradly bledé tváře. Po vyřešení každé z úloh získá hráč jeden díl totemu a navíc se odkryje lokace plná zábavných animací s kovboji nebo indiány. Získáním všech částí totemu dojde k zakopání válečné sekyry a uzavření míru mezi oběma nepřátelskými stranami. V nastavení každého hráče je možno určit procvičované číselné obory i horní mez, do kolika již hráč umí počítat (do 10, do 20, do 100, do 1000 nebo do 10000). Titul tak mohou využívat menší i větší děti na obou stupních základní školy. Výukový program matematiky je plný nádherných ilustrací, humorných animací a vtipných zvukových efektů. Takovou matematiku si děti určitě oblíbí a budou chtít počítat zas a znova. Animace vytvořil známý večerníčkovský režisér a animátor Milan Lesniak. CD-ROM volně navazuje a vhodně doplňuje tituly Zábavná čeština v ZOO a Diktáty s piráty.

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Matematika na Divokém Západě užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Matematika na Divokém Západě akční ceny - Levné Matematika na Divokém Západě

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Matematika na Divokém Západě stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Matematika na Divokém Západě najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.