Klubíčko her

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Klubíčko her není známa.

 

Popis produktu Klubíčko her: Tento titul obsahuje ty nejoblíbenější hry, které jsou zasazeny do dětského pokoje, ve kterém čekají opuštěné hračky na to, až si s nimi začne někdo hrát. Průvodcem a zároveň i soupeřem je dětem m... > více informací


Klubíčko her - popis

nahoru

Tento titul obsahuje ty nejoblíbenější hry, které jsou zasazeny do dětského pokoje, ve kterém čekají opuštěné hračky na to, až si s nimi začne někdo hrát. Průvodcem a zároveň i soupeřem je dětem milý a zábavný tygřík, proti kterému si mohou zahrát jak klasické deskové hry, tak i klasické počítačové hry. A jaké hry to jsou? pacman - známá počítačová hra z video-automatů, ovládáte potvůrku sbírající vzduchové bubliny, honí Vás duchové a snaží se Vás chytit a zabránit Vám ve sbírání. Obsahuje desítky obtížností. piškvorky - česká klasika: čtverečkovaný papír, křížky a kolečka. žáby - pomozte žabkám přeskákat přes rozvodněnou řeku na druhý břeh. Klasika z 8-bitových počítačů. Obsahuje desítky obtížností. dáma - další klasika, nikoli však s nezáživnými černo-bílými kameny ale s veselými vajíčky housenky - oblíbená počítačová hra, nasyťte hladovou housenku, jezte zelíčko, vyhněte se plotu a jedu reversi - logická desková hra, známá též jako Othello, velmi oblíbená dětmi na západ od nás člověče, nezlob se - národní tradice, nesmí chybět v žádné rodině, až 4 hráči najednou. lodě - zahrajte si na admirála a soutěžte s tygříkem v taktice a logice. bludiště - pomožte najít tučňákovi cestu za rybičkou přes ledové kry. Obsahuje sto bludišť. pexesa - zabaví děti na opravdu dlouhou dobu. Obsahuje 12 obrázkových a 3 zvuková pexesa. Opravdovou bombou je to, že všechny kartičky v pexesech jsou animované - děti si tedy užijí legračních trpaslíků, psů, koček, sportovců, ufonů, dinosaurů a jiných. U her je možné nastavit tři stupně obtížnosti, takže si bez problémů zahrají i ti nejmenší. Každá hra je vytvořena tak, aby rozvinula a posílila logické myšlení, rozhodovací schopnosti, postřeh a paměť. Celý titul je prošpikován velkým množstvím vtipných animací a zvuků! Obsahuje tradičně kouzelnou grafiku, za níž stojí známý výtvarník a animátor Josef Quis a výtvarnice předešlých Klubíček Natálie Bitomská. Titul je určen všem dětem od tří let.

Výrobce Silcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Klubíčko her užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Klubíčko her akční ceny - Levné Klubíčko her

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Klubíčko her stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Klubíčko her najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.