Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Jak věci pracují 2.0

Jak věci pracují 2.0

Jak věci pracují 2.0 zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Jak věci pracují 2.0 není známa.

 

Popis produktu Jak věci pracují 2.0: Multimediální program pro děti Jak věci pracují 2.0 určený pro operační systém Windows. Všichni milovníci koleček a matiček mohou v programu Jak věci pracují zkoumat 150 strojů, jejich principy i ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Jak věci pracují 2.0 - popis

nahoru

Multimediální program pro děti Jak věci pracují 2.0 určený pro operační systém Windows. Všichni milovníci koleček a matiček mohou v programu Jak věci pracují zkoumat 150 strojů, jejich principy i základy vědních oborů. Aby cesta nebyla příliš nudná a odborná, budou Vás provázet David Macaulay a jeho přítel chlupáč mamut, kteří si věru s technikou leccos užili. V trojrozměrném skladišti najdete celou řadu vynálezů, bez kterých si život již neumíme představit. Ze skladiště stačí otevřít dveře do ostatních částí programu. Jedno kliknutí a jste připojeni na Internetovou stránku, která Vám přinese další odborné i zábavné poznatky ze světa koleček a matiček kolem nás.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak věci pracují 2.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Software pro správu sítě nebo Multimediální software, Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace.

Nejlevnější Jak věci pracují 2.0 akční ceny - Levné Jak věci pracují 2.0

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak věci pracují 2.0 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak věci pracují 2.0 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.


;