Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Jak věci pracují 2.0

Jak věci pracují 2.0

Cena produktu Jak věci pracují 2.0 není známa.

 

Popis produktu Jak věci pracují 2.0: Multimediální program pro děti Jak věci pracují 2.0 určený pro operační systém Windows. Všichni milovníci koleček a matiček mohou v programu Jak věci pracují zkoumat 150 strojů, jejich principy i ... > více informací


Jak věci pracují 2.0 - popis

nahoru

Multimediální program pro děti Jak věci pracují 2.0 určený pro operační systém Windows. Všichni milovníci koleček a matiček mohou v programu Jak věci pracují zkoumat 150 strojů, jejich principy i základy vědních oborů. Aby cesta nebyla příliš nudná a odborná, budou Vás provázet David Macaulay a jeho přítel chlupáč mamut, kteří si věru s technikou leccos užili. V trojrozměrném skladišti najdete celou řadu vynálezů, bez kterých si život již neumíme představit. Ze skladiště stačí otevřít dveře do ostatních částí programu. Jedno kliknutí a jste připojeni na Internetovou stránku, která Vám přinese další odborné i zábavné poznatky ze světa koleček a matiček kolem nás.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak věci pracují 2.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Jak věci pracují 2.0 akční ceny - Levné Jak věci pracují 2.0

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak věci pracují 2.0 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak věci pracují 2.0 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.