Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Hejbejte se kosti moje

Hejbejte se kosti moje

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Hejbejte se kosti moje není známa.

 

Popis produktu Hejbejte se kosti moje: Výukový program biologie je ideálním úvodem do biologie lidského těla pro děti od 6 let. Program Hejbejte se kosti moje je určený pro operační systém Windows i Mac OS X. Interaktivní hry umožňují ... > více informací


Hejbejte se kosti moje - popis

nahoru

Výukový program biologie je ideálním úvodem do biologie lidského těla pro děti od 6 let. Program Hejbejte se kosti moje je určený pro operační systém Windows i Mac OS X. Interaktivní hry umožňují dětem poznávat vnitřní strukturu těla. Kosťa Kostiznal je ideálním průvodcem v celé šíři znalostí od lebky až po malíček na noze. Děti mohou rozebrat tělo na jednotlivé části, kontrolovat trávicí a zažívací systém nebo si dokonce vytrhnout vlastní zub - všechno bez sebemenších následků prostřednictvím domácího počítače. Chcete-li, aby vaše dítko poznalo nové věci a přtom se nenudilo, je výukový program biologie Hejbejte se kosti moje to pravé pro právě pro ně.

Výrobce BSP Multimedia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hejbejte se kosti moje užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Hejbejte se kosti moje akční ceny - Levné Hejbejte se kosti moje

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hejbejte se kosti moje stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hejbejte se kosti moje najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.