Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Duhová rybička a velryba

Duhová rybička a velryba

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Duhová rybička a velryba není známa.

 

Popis produktu Duhová rybička a velryba: Hra je určena všem dětem. Hra Duhová rybička a velryba je další z řady her Duhová rybička. Hra je určena dětem ve věku 3 - 7 let. Od té doby, co Duhová rybička našla své krásné třpytivé šupinky, s... > více informací


Duhová rybička a velryba - popis

nahoru

Hra je určena všem dětem. Hra Duhová rybička a velryba je další z řady her Duhová rybička. Hra je určena dětem ve věku 3 - 7 let. Od té doby, co Duhová rybička našla své krásné třpytivé šupinky, si žije šťastně v hlubinách oceánu. Přesto se jednoho dne přihodí něco zvláštního. Velryba dostane hroznou škytavku a spolkne všechny kamarády! Ještě než Duhová rybička pochopí, co se vlastně stalo, je také polapena ve velrybím břiše. Spolu s Duhovou rybičkou se děti setkávají se spoustou veselých a zajímavých postaviček, upovídaných až běda. V hlubinách oceánu začíná veliké dobrodružství plné nečekaných událostí. Uvnitř velryby teď žije spousta roztodivných postaviček. Některé z nich ti při tvém pátrání pomůžou, jiné ti nastrojí léčky. Duhová rybička se je vydá hledat a aby na to nebyla sama, zapojí do hry i děti. Ty se při plnění úkolů pobaví, narazí však i na takové, které jsou nebezpečné a možná i mírně strašidelné. Pokud však na ně vyzrají svou chytrostí, obratností a šikovností, všechno dobře dopadne. Hra je opravdu zdařile animovaná a nazpívané písničky jsou příjemným zpestřením. Má snadnou ovladatelnost, proto ani menším dětem nedělá potíže. Také zde je na výběr ze dvou stupňů obtížnosti. Děti musí být rychlé, obratné, šikovné a pohotové, i tak se ovšem často stane, že úkol musí několikrát zopakovat. Duhová rybka však poradí, kdykoli je to potřeba. Chcete-li svým ratolestem pořídit pohádkovou, dobrodružnou a poučnou hru, bude se jim i příběh o velrybě moc líbit!

Výrobce Media Trade

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Duhová rybička a velryba užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Duhová rybička a velryba akční ceny - Levné Duhová rybička a velryba

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Duhová rybička a velryba stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Duhová rybička a velryba najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.