Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu /

DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu /

Cena produktu DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu / není známa.

 

Popis produktu DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu /: DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu / CD1 - Lék pro královnu - Ferda se vydal na dobrodružnou výpravu. Mravenčí královně totiž červení mravenci podstrčili jed a Ferda musí za doktorem... > více informací


DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu / - popis

nahoru

DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu / CD1 - Lék pro královnu - Ferda se vydal na dobrodružnou výpravu. Mravenčí královně totiž červení mravenci podstrčili jed a Ferda musí za doktorem Šikulkou, aby přinesl královně lék. Ale to nebude tak jednoduché. Doktora mravenci uvěznili a Ferda musí najít tři klíče, aby ho vysvobodil. Ty ale nedostane jen tak, musí splnit úkoly, tedy hry logické i na postřeh... CD2 - Luční olympiáda - Ferda se tentokrát zúčastní olympiády. Bude bojovat o přední umístění hned v 5 disciplínách: vrh koulí, plavba na loďce, hod oštěpem, překážková dráha a let na vážce. Pokud se v nich umístí na předních místech, tak na něj čeká přetahování se šampiónem, který nesoutěží jen tak s někým. Záleží jen na vás, jestli Ferda získá obdiv Berušky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu / užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu / akční ceny - Levné DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu /

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu / stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DS - Ferda 3 / Luční olympiáda, Lék pro královnu / najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.