Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ...

DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ...

Cena produktu DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ... není známa.

 

Popis produktu DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ...: DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ... CD1 - Kouzelný měšec - Tentokrát se Ferda vydá hledat Beruščino ztracené zrcátko. Musí projít nebezpečnou cestu nad řekou, projít lesem, kde na něho číhá je... > více informací


DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ... - popis

nahoru

DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ... CD1 - Kouzelný měšec - Tentokrát se Ferda vydá hledat Beruščino ztracené zrcátko. Musí projít nebezpečnou cestu nad řekou, projít lesem, kde na něho číhá jedno nebezpečí za druhým. Když vyšplhá do korun stromů, chytí ho do pasti brouk Vykuk, který zrcátko našel. Ferdovi ho ale vymění jenom za kouzelný měšec a tak se Ferda vydává znovu na cestu... Musí zvítězit nad mrakolvy, přeskákat leknínové jezírko a vyhrát pexeso nad strážcem podzemí. Pokud se mu podaří dostat se do podzemí a nezabloudit při přemísťování, najde kouzelný měšec a za něj získá zrcátko pro milovanou Berušku. CD2 - Výprava za pokladem - Pytlík najde plánek sklepení po strýci a doufá, že je tam ukrytý poklad. Ferda se rozhodne podzemí prozkoumat a najde mapu. Poklad skutečně existuje, ale je zakopán na ostrůvku na rybníce, kam není jednoduché se dostat, a navíc ostrov okupují piráti... Ferda musí nasbírat meďáky na nákup nářadí a potom projet starý důl ve vozíku. Zajme ho ale stráž a uvězní v podpalubí lodi. Šikovný Ferda najde způsob, jak se dostat ven, kde svede kanónovou bitvu s kapitánem pirátů. Pokud ho porazí, má cestu na ostrov volnou a stačí jen najít místo, kde je poklad zakopán.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ... užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ... akční ceny - Levné DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ...

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ... stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DS - Ferda 2 / Výprava za pokladem, ... najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.