Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež /

DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež /

Cena produktu DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež / není známa.

 

Popis produktu DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež /: DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež / CD1 - Královský únos - Ferda s Pytlíkem a Beruškou jdou na návštěvu do mraveniště, kde se dozví strašnou zprávu; červení mravenci zajali královnu. St... > více informací


DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež / - popis

nahoru

DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež / CD1 - Královský únos - Ferda s Pytlíkem a Beruškou jdou na návštěvu do mraveniště, kde se dozví strašnou zprávu; červení mravenci zajali královnu. Statečný Ferda se vydá na záchrannou misi. Nejprve do nebezpečných krtčích tunelů, potom do bažin a na území Mrakolva, a nakonec se utká přímo se samotným generálem červených mravenců. Spolu s Ferdou projděte pod zemí, kde je plno nástrah, nasbírejte dostatek meďáků na koupi dřeva pro stavbu mostu a překonejte překážky nepřátel, abyste zachránili královnu CD2 - Medová loupež - Ferda s Beruškou a Pytlíkem nemohou jít na maliny, protože Pytlíkův kamarád střevlík Standa je nemocný. Pytlík mu má přinést medové kapky od doktora Šikulky, ale znáte Pytlíka; Ferda se nabídne, že mu kapky přinese, ale cesta není jednoduchá. Nejprve musí Ferda nasbírat meďáky na jezírku s lekníny, aby měl na půjčení loďky, na které dopluje k doktorovi. Ale tomu zrovna došel med na výrobu kapek a tak se Ferda vydá do úlu. Cestou na něj čeká mnoho nebezpečí a projít úlem, to je hotové bludiště, ve kterém navíc musí pronásledovat roháče, kteří chtějí ukrást včelkám med.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež / užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež / akční ceny - Levné DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež /

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež / stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DS - Ferda 1 / Královský únos, Medová loupež / najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.