Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík /

DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík /

Cena produktu DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík / není známa.

 

Popis produktu DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík /: DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík / Ahoj holky, kluci i dospěláci! Zdravíme vás z Třeskoprsk! Máme pro vás 2 dobrodružné hry. V první si Bobík zajde zacvičit do posilovny a ve druhé navští... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík / - popis

nahoru

DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík / Ahoj holky, kluci i dospěláci! Zdravíme vás z Třeskoprsk! Máme pro vás 2 dobrodružné hry. V první si Bobík zajde zacvičit do posilovny a ve druhé navštíví spolu s Pinďou pouť. To ale zdaleka není všechno. Dále na vás čekají 4 lekce angličtiny s výslovností a zkoušením, Hry na postřeh: Arkanoid, Hladová housenka a Vesmírná cesta, Logické hry: Atomica, Bomber Girl, Bublanina, Dáma, Lasermania, Zvukové a obrázkové pexeso, Puzzle a Skládačky a trošku vzdělávání se Zeměpisem a Doplňováním básniček.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík / užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík / akční ceny - Levné DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík /

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík / stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DS - Čtyřlístek 4 / Na pouti, Silák Bobík / najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.