Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ...

DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ...

Cena produktu DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ... není známa.

 

Popis produktu DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ...: DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ... Ahoj holky, kluci i dospěláci! Zdravíme vás z Třeskoprsk! Máme pro vás 2 dobrodružné hry. V první se dozvíte, jak Čtyřlístek pomohl vynálezci Jirkovi... > více informací


DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ... - popis

nahoru

DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ... Ahoj holky, kluci i dospěláci! Zdravíme vás z Třeskoprsk! Máme pro vás 2 dobrodružné hry. V první se dozvíte, jak Čtyřlístek pomohl vynálezci Jirkovi a ve druhé, jaké to je pozdvižení, když má Fifinka narozeniny. To ale zdaleka není všechno. Dále na vás čekají 4 lekce angličtiny s výslovností a zkoušením, Hry na postřeh: Astro, Hladovci, Ponorka a Xixit, Logické hry: Atomix, Plošinky, Houbař, Atomica, Piškvorky, Puzzle, Skládačka, 3D puzzle, Pexeso a Vláček a trošku vzdělávání s Matematikou a Zeměpisem a navíc Skládání obličejů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ... užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ... akční ceny - Levné DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ...

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ... stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DS - Čtyřlístek 3 / Fifinka má narozeniny, ... najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.