Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález /

DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález /

Cena produktu DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vyn... není známa.

 

Popis produktu DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález /: DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález / Ahoj holky, kluci i dospěláci! Zdravíme vás z Třeskoprsk! Máme pro vás 2 dobrodružné hry. V první musíte pomoci Pinďovi splnit všechny úkoly, k... > více informací


DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález / - popis

nahoru

DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález / Ahoj holky, kluci i dospěláci! Zdravíme vás z Třeskoprsk! Máme pro vás 2 dobrodružné hry. V první musíte pomoci Pinďovi splnit všechny úkoly, které na něj čekají na brigádě a ve druhé pomoci Čtyřlístku dostat se z lapálie, která vznikla díky použití Myšpulínova vynálezu. To ale zdaleka není všechno. Dále na vás čekají 4 lekce angličtiny s výslovností a zkoušením, Hry na postřeh: Xixit, Arkanoid, Logické hry: Atomix, Splašenej Pinďa, Bomber Girl, Flappy, Piškvorky, (zvukové) Pexeso, (3D) Puzzle a Skládačka a trošku vzdělávání s Doplňováním básniček.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález / užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález / akční ceny - Levné DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález /

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález / stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DS - Čtyřlístek 1 / Pinďa na brigádě Další vynález / najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.