Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DMK - Lví král: Návrat do Lví země

DMK - Lví král: Návrat do Lví země

Cena produktu DMK - Lví král: Návrat do Lví země není známa.

 

Popis produktu DMK - Lví král: Návrat do Lví země: DMK - Lví král: Návrat do Lví země Scarova vláda skončila a zvířata, která uprchla před hyenami, se nyní mohou vrátit domů. Pomozte Timonovi a Pumbovi přivést je zpátky do Lví země. Jste připraven... > více informací


DMK - Lví král: Návrat do Lví země - popis

nahoru

DMK - Lví král: Návrat do Lví země Scarova vláda skončila a zvířata, která uprchla před hyenami, se nyní mohou vrátit domů. Pomozte Timonovi a Pumbovi přivést je zpátky do Lví země. Jste připraveni na tento nelehký úkol? Hra pro nejmenší (od pěti let) přichází s dobrodružstvím odehrávajícím se v nádherné přírodě. Díky kompletní profesionální české verzi, včetně skvělého dabingu se bude líbit všem dětem! Jste začátečníkem, nebo expertem? Vyberte si obtížnost, která vám nejlépe vyhovuje! Podnikněte více než 20 úžasných činností a setkejte se s řadou komických postav! Své znalosti o zvířatech si vyzkoušejte v kvízu! Projděte celé dobrodružství a získejte přístup ke čtyřem novým misím! Kompletní profesionální česká verze zpracovaná týmem CD Projekt.

Výrobce CD Projekt

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DMK - Lví král: Návrat do Lví země užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DMK - Lví král: Návrat do Lví země akční ceny - Levné DMK - Lví král: Návrat do Lví země

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DMK - Lví král: Návrat do Lví země stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DMK - Lví král: Návrat do Lví země najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.