Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DMK - Hledá se Nemo

DMK - Hledá se Nemo

Obrázek není k dispozici

Cena produktu DMK - Hledá se Nemo není známa.

 

Popis produktu DMK - Hledá se Nemo: DMK - Hledá se Nemo V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Když je Nemo nečekaně unesen dalek... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

DMK - Hledá se Nemo - popis

nahoru

DMK - Hledá se Nemo V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Když je Nemo nečekaně unesen daleko od domova a skončí v akváriu, ocitne se Marlin nečekaně v roli hrdiny na cestě k záchraně svého syna. Během hledání se k Marlinovi připojí samaritánka Dory - ryba s nejhorší krátkodobou pamětí a největším srdcem v celém oceánu. Její nehynoucí optimismus neustále žene Marlina kupředu a dodává mu odhodlání riskovat a překonávat jeho obavy. Díky tomu Marlin také postupně začne věřit, že se nakonec přece jen podaří všechny problémy zdárně vyřešit. Proveďte Nema a Marlina jejich velkým podmořským dobrodružstvím. Na své cestě přes velké množství vzrušujících úrovní a miniher potkáte všechny skvělé postavičky z nejnovějšího filmu z produkce Walta Disneye od studia Pixar. Pátrání po Nemovi začalo a je na tobě, abys ho našel. Ponořte se do toho! Na českém dabingu hry se podíleli: Ivan Trojan, Barbora Munzarová, Jiří Macháček, Marek Páleníček, Martin Štěpánek, Karel Heřmánek a další. Vlastnosti produktu: Prožijte film prostřednictvím hry a pomozte opětovnému shledání Nema a jeho otce Marlina. Víc než 15 úrovní překypujících akcí a dobrodružství, se spoustou skrytých miniher v každé úrovni. Hrajte za jednu ze tří hlavních postav z filmu: Nemo, Marlin nebo Dory. Komunikujte s ostatními skvělými postavičkami z filmu. Čeká vás nádherná grafika podmořského světa s realistickým 3D prostředím. Ve hře se nacházejí filmové sekvence, které zachytávají vtipy a veselou náladu z filmu. Kompletní profesionální česká verze zpracovaná týmem CD Projektu.

Výrobce CD Projekt

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DMK - Hledá se Nemo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DMK - Hledá se Nemo akční ceny - Levné DMK - Hledá se Nemo

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DMK - Hledá se Nemo stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DMK - Hledá se Nemo najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.