Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

DMK - Aladin - Nasiřina pomsta

DMK - Aladin - Nasiřina pomsta

Cena produktu DMK - Aladin - Nasiřina pomsta není známa.

 

Popis produktu DMK - Aladin - Nasiřina pomsta: DMK - Aladin - Nasiřina pomsta Řada Akční hry pro děti od Disneye přináší vašim dětem spoustu zábavy v bezpečném prostředí. Mohou prozkoumávat nová prostředí, překonávat potíže, hrát se svými oblí... > více informací


DMK - Aladin - Nasiřina pomsta - popis

nahoru

DMK - Aladin - Nasiřina pomsta Řada Akční hry pro děti od Disneye přináší vašim dětem spoustu zábavy v bezpečném prostředí. Mohou prozkoumávat nová prostředí, překonávat potíže, hrát se svými oblíbenými Disneyho postavičkami a užijí si nekonečné hodiny veselého hraní. Spojte své síly s Aladinem, Jasmínou a Abuem a porazte zlou čarodějnici Nasiru, která se pokouší zničit legendární město Agrabah. Toto napínavé 3D dobrodružství je až po okraj napěchované pastmi, triky a nebezpečím. Čas je neúprosný, takže musíte být rychlí. Vaše hrdinství pak bude po zásluhách odměněno. Vlastnosti výrobku: - Podkladem pro hru je vynikající film pro celou rodinu z produkce Walta Disneye. Vaše přání budou splněna. - Napínavé dobrodružství v 9 zajímavých prostředích. Unikátní arzenál zbraní a předmětů. - Velké množství akrobatických prvků: houpání na laně, boj s mečem, let v oblacích na létajícím koberci. Zlikvidujte nepřátele svým věrným mečem. Hrajte za Aladina, Jasmínu či Abua. Přežijte nekonečné útoky zombií a oheň dštících ďáblů. Bojujte s prastarými mumiemi a hrozivými kostlivci. Profesionální česká verze zpracovaná týmem CD Projekt (české titulky, anglický dabing)

Výrobce CD Projekt

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DMK - Aladin - Nasiřina pomsta užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější DMK - Aladin - Nasiřina pomsta akční ceny - Levné DMK - Aladin - Nasiřina pomsta

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DMK - Aladin - Nasiřina pomsta stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DMK - Aladin - Nasiřina pomsta najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.