Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Pro děti >

Brouček Ozzy - bajka La Fontaina

Brouček Ozzy - bajka La Fontaina

Cena produktu Brouček Ozzy - bajka La Fontaina není známa.

 

Popis produktu Brouček Ozzy - bajka La Fontaina: Je čas na zábavu ... tento výukový program a hra v jednom přináší vašim dětem skvělou kombinaci zábavy a učení. Brouček Ozzy Vám přináší bajku "Malá dojička a džbán s mlékem", schované animace, zv... > více informací


Brouček Ozzy - bajka La Fontaina - popis

nahoru

Je čas na zábavu ... tento výukový program a hra v jednom přináší vašim dětem skvělou kombinaci zábavy a učení. Brouček Ozzy Vám přináší bajku "Malá dojička a džbán s mlékem", schované animace, zvuky a hry ve čtyřech různých jazycích: českém, anglickém, němec-kém, francouzském. Hry jsou zajímavé a vzdělávací. Hry: pexeso, hledání slov, skládání slov, střelba na pohyblivý terč, omalovánky, ve světě matematiky, vytvoření scény, skládačky, střelba lukem, šibenice."

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Brouček Ozzy - bajka La Fontaina užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Softwarové firewally, Vývoj webu a SEO optimalizace, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Brouček Ozzy - bajka La Fontaina akční ceny - Levné Brouček Ozzy - bajka La Fontaina

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Brouček Ozzy - bajka La Fontaina stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Brouček Ozzy - bajka La Fontaina najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pro děti.